Bugun...

"sehitler" İLE İLGİLİ HABERLER

Köprü geçiş cezaları ile ilgili flaş gelişme!
Hatalı köprü geçişlerinin affı ile ilgili AK Parti Grup Başkanvekili Muş, "15 Temmuz Şehitler Köprüsünden hatalı geçişle..
Şehitlerimizi uğurladık
Batman'ın Gercüş ilçesi kırsalında terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan askerlerimiz memleketl..
Erdoğan: Selam olsun tanka karşı duranlara
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe;'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Şehitler Abidesi'nin açılışında demok..
Türkiye dünyada manşetlere oturdu
Türkiye'de milyonların katıldığı tören BBC, CNN ve Al Jazeera gibi dünyanın en büyük medya organlarında manşetten verili..
Milyonlar 15 Temmuz Köprüsü'ne yürüyor
15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümünde İstanbul'da yapılacak törenlere katılmak için milyonlar, 15 Temmu..
Bayramda yol çalışması yapılmayacak
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ramazan Bayramı süresince çok zaruri olanlar dışında, ilave tra..
İşte direnişin anıtı
İstanbul’da Anadolu yakasına inşa edilen 15 Temmuz Şehitler Abidesi’nin detaylarını mimarı anlattı: 3 kemerde 249 şehidi..
15 Temmuz Şehitler Köprüsü yenilenecek
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, en son 1991 yılında mastik asfaltı yenilenen 15 Temmuz Şehitler..
Giresun İl Genel Meclisi’nde şehitler için saygı ve dua
Giresun İl Genel Meclisi, Şırnak’ın Uludere ilçesi Şenoba beldesinden kalkan ve yüksek gerilim hattına takılarak düşen h..
Rize’de Jandarmadan Şehitler Ormanı
Rize'nin İkizdere ilçesinde Jandarma tarafından Şehitler anısına hatıra ormanı ve çeşme yapıldı.
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
YUKARI