Bugun...

"isbirligi" İLE İLGİLİ HABERLER

Yapay zeka ve nanoteknolojide iş birliğine gidecekler
Almanya Başbakanı Angela Merkel'in İsrail ziyaretinde iki ülke arasında yapay zeka ve nanoteknoloji alanında daha fazla ..
Macron'dan bir Türkiye çıkışı daha
Fransa Cumhurbaşkanı Macron, AB'nin Türkiye ile geliştireceği yeni stratejik ilişkinin savunma konularını da içermesi ge..
Erdoğan: Bir gece ansızın gelebiliriz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Irak'taki referandum için, "Yok hükmündedir, kabul etmiyoruz" dedi. Giriş ve ç..
"Müslüman ülkeler G20...
Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, İslam İşbirliği Teşkilatının (İİT) G20'ye benzer bir platform oluşturabil..
İİT'den İsrail'e sert Mescid-i Aksa uyarısı
Suudi Arabistan'ın Cidde kentinde toplanan İslam İşbirliği Teşkilatı Genel Sekreteri Useymin yaptığı açıklamada, Mescid-..
İİT'den Mescid-i Aksa için olağanüstü toplantı kararı
İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT), İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik ihlalleri ve hukuksuzluklarını görüşmek üzere daimi ..
KEİ çeyrek asırda her açıdan güçlendi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2017'nin Karadeniz Ekonomik İşbirliği (KEİ) Örgütü için özel bir anlam taşıdığını be..
TESOB ile ÇASGEM arasında eğitim işbirliği protokolü imzalandı
Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı Çalışma ve Sosyal..
Bakan Kılıç açıkladı: İstanbul'da düzenlenecek
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2021 İslam İşbirliği Oyunları'nın İstanbul'da düzenleneceğini açıkladı. ..
“Eğitimde İşbirliği Protokolü” imzalandı
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Samsun Valiliği arasında “Eğitimde İşbirliği Proto..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI