Bugun...

"ingiltere" İLE İLGİLİ HABERLER

Yaptığı şeyle gönüllere taht kurdu!
89 yaşındaki kadın, barınak köpekleri için 450 örme battaniye bağışladı.
duyguları okuyan yapay zeka dönemi
İngiltere, şirketlerin yapay zeka teknolojisi ile duyguları okuyan sistemleri kullanmaya öncülük etmeye başladığını duyu..
İngiltere Başbakan'ı istifa etti!
İngiltere Başbakanı Theresa May Brexit çıkmazı nedeniyle istifa kararını açıkladı. May Kraliçe'yi bilgilendirdiğini söyl..
AB, her türlü "ültimatomu" reddettiklerini belirtti
AB, İngiltere, Almanya ve Fransa, İran'a sorumluluklarını yerine getirme çağrısı yaparak, her türlü "ültimatomu" reddett..
Türkiye ile İngiltere arasında ekonomik iş birliği
6. Dönem Türkiye- İngiltere JETCO Mutabakat Zaptı, Ticaret Bakanı Pekcan ile İngiltere Uluslararası Ticaret Bakanı Fox t..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kesinlikle katılıyoruz
İngiltere'nin BM Daimi Temsilcisi Pierce, Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Wall Street Journal'da İdlib ile ilgili kalem..
İngiliz Ashmore Group'tan Türkiye önerisi
Gelişmekte olan ülke piyasalarındaki çekici değerlemeler, Ashmore'un güçlü yatırım geçmişi ve yatırımcıların bu piyasala..
Uçağın akibeti 200 gün sonra belli oldu
Uçağın söküm işlemlerinin bir ayda tamamlanacağı belirtilirken, bütün parçaların İngiltere'ye gönderileceği belirtildi..
AB, ABD'yi sıkıştırdı...
AB hukuku ve BM Güvenlik Konseyi kararı uyarınca İran ile meşru ticaret yürüten Avrupalı firmaları koruma konusunda kara..
FETÖ Firarisi Akın İpek İngiltere'de Gözaltına Alındı...
BBC Türkçe de İngiltere İçişleri Bakanlığı yetkililerinin, Türkiye’nin iade talebi doğrultusunda İpek’in gözaltına alınd..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI