Bugun...

"hastalik-saciyor" İLE İLGİLİ HABERLER

Bilinçli kullanılmazsa, hastalık saçıyor
Uzmanlar, sıcak ve bunaltıcı havalarda serinlemek için vazgeçilmez olan klimaların bilinçli kullanılmadığı takdirde, has..
Sahte hesap açıp, dolandırdılar
MERSİN'de, genetik bir hastalık olan ve halk arasında 'Gevşek Bebek Sendromu' olarak bilinen Spinal Müsküler Atrofi'nin ..
Doktorlar çare bulamadı!
Afganistan’da teşhisi konulamayan hastalık, küçük Habibe’ye büyük zorluk ve acı yaşatıyor. Habibe’nin babası 8 aydan ber..
Küçük Cansu ablasının kaderini yaşamak istemiyor
Erzurum'da, 10 yıl önce ablası Şeydanur'u kas hastalığından kaybeden, kendisi de aynı rahatsızlığa yakalanan 8 yaşındaki..
Rize’de Bu Kadınlarla Beraber Olanlar Yandı
Rize’de düzenlenen fuhuş operasyonunda baskında ele geçirilen 30 hayat kadınından 5’inde cinsel yolla bulaşan hastalık H..
Korkutan oran: Türkiye’nin yüzde 15’inden fazlası...
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve Türk Böbrek Vakfı Tıbbi Koordinatörü Prof. Dr. Mehmet Şükrü Sever, ..
Kışın Hastalıklardan Nasıl Korunuruz?
Kış geldi mi hastalık sezonu açılır. Bazen hafif bir şekilde atlatırız hastalığı, bazen de yatak döşek 40 derece ateşle ..
Kanserin 20 ölümcül belirtisi!
Birçok hastalık gibi ölümcül kanser türleri de vücutta kendini önceden belli edebiliyor. Uzmanlar, kanser türleri ve işa..
Soğuk algınlığından korunmanın yolları
"Evde, işyerinde ve okulda soğuk algınlığı ya da gribe yakalanmış birilerinin olması sizin de hasta olmanız anlamına gel..
Türkiye'de obez oranı yüzde 19.9
Türkiye İstatistik Kurumu: Erkeklerimizin yüzde 15.3'ü kadınlarımızın yüzde 24.5'i obez
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI