Bugun...

"dijital-teknolojiler-sonunda-hamilelerin-de-hayatina-dokundu" İLE İLGİLİ HABERLER

En teknolojik anne adayları
Dijital teknolojiler sonunda hamilelerin de hayatına dokundu. Doktor kontrolünde tüm gebelik sürecini yakından takip ede..
Türkiye'nin Uluslararası Yatırım Pozisyonu Açığı
Türkiye'nin yurt dışı varlıkları ile yurt dışına olan yükümlülüklerinin farkı olarak tanımlanan net uluslararası yatırım..
İstiklal Yolunda Yaptıkları Robotlarını Yarıştırdılar
ZONGULDAK’ta, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri, ‘Kurtuluşa gidişin dijital ayak izleri’ temalı yarışmada kendi tasa..
Fenerbahçe'de Şoke Eden Volkan Demirel Kararı
17 senedir Fenerbahçe forması giyen başarılı ve tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel ile sezon sonunda yollar ayrılıyor..
Gençlere dijital tuzak
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), geleneksel sokak oyunlarının tahtını alan dijital oyunların çocukların ruh..
Türkiye de üretecek, dünyada sayılı...
Türkiye kuracağı çip fabrikası ile dünyada sayılı ülkeler arasına girecek. Stratejik teknolojilerde söz sahibi olunacak...
Mahrem bilgileriniz satılıyor olabilir!
Dijital Pazarlama Danışmanı Haydar Özkömürcü telefonlarımızdaki ve sosyal ağlardaki büyük tehdidi araştırdı. Markalar si..
İngiliz çocukların yarıya yakını uyumadan önce sosyal medyada
İngiltere'de yapılan bir araştırma, çocukların yüzde 45'inin uyumadan önce yatakta cep telefonlarını kontrol ettiklerini..
Dijital rekabet kızışıyor, Türkiye avantajlı
Günümüz iş dünyasında şartlar ve rekabet koşulları çok hızlı bir şekilde değişiyor ve şirketlerin olduğu kadar, ülkeleri..
3 boyutlu üretim çağı
TÜM alanlarda olduğu gibi üretimde de devrimin kapısı ardına kadar açıldı. Bu devrimin en büyük sebebi ise 3D (3 boyutlu..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI