Bugun...

"chp-li-gok-ten-flas-parlamenter-sistem-aciklamasi" İLE İLGİLİ HABERLER

Flaş 'parlamenter sistem' açıklaması
CHP Parti Meclisi (PM), İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin sonuçlarını değerlendirmek üzere Genel Başk..
KESK: Gezi yargılanamaz!
Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK), bugün görülen ve 16 kişinin “Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’ni ortadan ..
Kılıçdaroğlu'ndan flaş İstanbul seçimleri açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Halk TV’de “Serhan Asker’le Siyaset Kültürü Özel” programında açıklamalarda bulunuy..
 'Kürt seçmen' açıklaması!
Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım, 'Kürtler kim hizmet getiriyorsa oyunu ona verir. Kürtler terörle hayat..
'3600 ek gösterge' ve 'af' açıklaması
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 3600 ek gösterge beklentisiyle ilgili, "Bu sözü Sayın Cumhurbaşkanımız 24 Haziran seçiml..
Sayıştay’dan rapor açıklaması
Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım tartışmasındaki 'Sayıştay detayı'nda yeni bir gelişme daha yaşandı. Sayıştay'dan yapıla..
Demirtaş’tan 23 Haziran açıklaması
Selahattin Demirtaş: Bugün için, sayın İmamoğlu’nun söyleminin desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Çünkü biz birlikte ..
Tek endişemiz hile olmasıdır
Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu 23 Haziran seçimiyle ilgili, "Halkımızın bu konuda vereceği karara itibara haz..
Erdoğan kabineyi değiştiriyor mu?
31 Mart başarısızlığı sonrası her türlü olanağa başvuran ancak yine de öne geçmeyi başaramayan AKP, son çare seçim önces..
Kredi kartları ile ilgili flaş gelişme!
Türkiye'de vatandaş alım gücü düştüğü için rahat harcama yapamıyor. Hükümet buna önlem olarak kredi kartı taksit sınırla..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI