Bugun...

"ataturk-tablosu-haksiz-yere-indirildi" İLE İLGİLİ HABERLER

Atatürk tablosu gururla takılacak
31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'nun makam odasına astığı Atatürk ..
Sırıtarak kaldırmışlardı!
31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'nun makam odasına astığı Atatürk ..
İki seçim arasında Türkiye'nin ekonomik tablosu...
İstanbullular AKP'nin itirazının YSK tarafından kabul görmesi nedeniyle ikinci kez sandık başına giderken iki seçim aras..
Bebeği yere çarparım
Antalya'da, kucağında bebekle dilenirken yakalanan dilenci, araca binmemek için zabıtayı "Çocuğu yere çarparım bak" diye..
Kapatılan havaalanına 4 milyarlık ödenek
İlgezdi, Atatürk Havalimanı için ayrılan kaynağı sordu: Atatürk Havalimanı’nın sözleşmeden önce ticari uçuşlara kapanmas..
İstanbul Havalimanı Atatürk’ü geçemedi
Dünyanın en büyük havalimanı olarak açılan İstanbul Havalimanı’nın mayıs ayında hizmet verdiği yolcu sayısı Atatürk Hava..
Atatürk'e sosyal medyadan hakaret eden şahsa gözaltı
Tekirdağ’da bir kişi sosyal medya üzerinden Atatürk’e hakaret etmekten gözaltına alındı.
Elazığ'da 699 öğrenci Atatürk'ün imzasını attı
Elazığ’da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, 699 öğrenci, oku..
19 Mayıs'ın 100'üncü yılında Atatürk fotoğrafları
Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihindeki dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 10..
15 Temmuz'da Atatürk Havalimanı'nın işgal girişimine ilişkin davada hapis istemi belli oldu!
15 Temmuz'da Atatürk Havalimanı'nın işgal girişimine ilişkin davada, 150 sanığın "anayasayı ihlal" suçundan ağırlaştırıl..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI