Bugun...


Karamollaoğlu'ndan skandal Çamlıca Camii açıklaması!
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yapımına 2013 yılında başlanan ve geçtiğimiz günlerde ibadete açılan Çamlıca Camisi ile ilgili skandal açıklamalarda bulundu. Karamollaoğlu, tepki çeken o skandal açıklamasında, "Hangi akıllının başına Çamlıca Tepesi'ne 60 bin kişilik cami yapmak gelir ya?" ziyaret eden herkesin beğenisini kazanan camii hakkında alaycı ifadeler kullandı. Karamollaoğlu’nun milli görüş camiasını utandıran bu çıkışı sosyal medyada da büyük tepki topladı.

Karamollaoğlu'ndan skandal Çamlıca Camii açıklaması!
+ -

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yapımına 2013 yılında başlanan ve yakın zamanda ibadete açılan Çamlıca Camisi ile ilgili olarak skandal açıklamalar yaptı. "Hangi akıllının başına Çamlıca Tepesi'ne 60 bin kişilik cami yapmak gelir ya? şeklinde tepki çeken bir açıklamaya imza atan Karamollaoğlu skandal açıklamalarını şöyle sürdürdü:                                                                                                                            İŞTE KARAMOLLAOĞLU'NUN SAADET PARTİSİ TABANINI BİLE UTANDIRAN SKANDAL AÇIKLAMALARI

"Hangi akıllının başına Çamlıca Tepesi'ne 60 bin kişilik cami yapmak gelir ya? Bir kere doldursunlar ellerini öperim. İçeriye giren dışarıya nasıl çıkacak? Günün en az 7-8 saatini vermesi lazım ki, orası dolsun. Bunu bile idrak etmeden, dışarıdan bakıldığı zaman 'Şu ihtişama bak ya, nereden nereye geldik Türkiye olarak' derseniz, işte hapı yuttuğumuzun resmidir bu. Bu Türkiye'nin ne kadar perişan halde olduğunu gösterir, ne kadar geliştiğini kalkındığını göstermez. Bakış açısı bu."
Bu haber 765 defa okunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI