Bugun...


İshak Alim'e tebrik ziyaretleri devam ediyor
AK Parti Rize İl Başkanlığına atanan İshak Alim'e tebrik ziyaretleri devam ediyor.

İshak Alim'e tebrik ziyaretleri devam ediyor
+ -

AK Parti Rize İl Başkanlığına atanan İshak Alim'e tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Bu kapsamda AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Alim'i makamında ziyaret ederek tebrik etti.

Ziyarette Revi, İshak Alim'e hayırlı olsun dileklerini ileterek, "İshak beye almış olduğu bu önemli vazifede başarılar dilerim. Kendisi teşkilatlardan gelen bir arkadaşımız ve bugüne kadar bir çok vazifeyi başarıyla icra etmiş. İnşallah bu görevi de kendisi layıkıyla yerine getirecektir. Gençliği ve dinamizmiyle partimizi Rize'de en iyi şekilde temsil edip, teşkilatıyla birlikte yeni başarılara imza atacaktır." dedi.

ak-parti-trabzon-il-baskani-haydar-revi-ak-parti-rize-il-baskanligina-atanan-ishak-alimi-makaminda-ziyaret-ederek-tebrik-etti-(3).jpg

Alim ise Revi'ye nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek,"Komşu ilimizin il başkanı ziyaretimize gelerek bizleri mutlu etmiştir. Bizler AK Parti çatısı altında, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde aynı davaya hizmet eden kişileriz. Bu anlamda Rize ve Trabzon olarak liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a en büyük desteği vermek için çalışacağız. Aynı bölgenin iki şehri olarak birbirimize destek olmaya devam edeceğiz. Bölgemizdeki yatırımların hızlanması için el birliği ile çalışacağız. Yeni Türkiye yolunda bölgemizin kalkınması için çalışmaya ve gayret göstermeye devam edeceğiz." dedi.

ak-parti-trabzon-il-baskani-haydar-revi-ak-parti-rize-il-baskanligina-atanan-ishak-alimi-makaminda-ziyaret-ederek-tebrik-etti-(4).jpgak-parti-trabzon-il-baskani-haydar-revi-ak-parti-rize-il-baskanligina-atanan-ishak-alimi-makaminda-ziyaret-ederek-tebrik-etti-(2).jpgak-parti-trabzon-il-baskani-haydar-revi-ak-parti-rize-il-baskanligina-atanan-ishak-alimi-makaminda-ziyaret-ederek-tebrik-etti-(1).jpg
Kaynak: Ajanslar

Bu haber 1088 defa okunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI