Bugun...


ELİNİZDE PATLAR!
Uzmanlar Amerikan Dolarının aşırı değerlendiğini belirterek Vatandaşı UYARDI. Bugünlerde Dolar alan vatandaşın büyük zarar edeceğini söyleyen Finans Uzmanları Vatandaşın elindeki doları çıkarmalarını öğütledi.

ELİNİZDE PATLAR!
+ -

 

NOKTASINA VİRGÜLÜNE DOKUNMADAN ALTTAKİ HABERİMİZİ 25 MAYIS 2018 SABAH SAATLERİNDE YAYINLAMIŞTIK. 

ŞİMDİ DOLARLA BİRLİKTE DİĞER YABANCI PARA BİRİMLERİNİN TÜRK LİRASİ KARŞISINDA DAHA'DA DEĞER KAYBEDECEĞİNİ YENİLİYORUZ.

TÜRKİYE'NİN GÜÇLÜ EKONOMİSİ, HÜKÜMETİN EKONOMİYE HAKİM OLMASI VE DÜNYA'DA OLUP BİTENLER ANALİZ EDİLDİĞİNDE, ABD DOLARI İVME KAYBEDECEKTİR.

"Uzmanlar Amerikan Dolarının aşırı değerlendiğini belirterek Vatandaşı UYARDI. Bugünlerde Dolar alan vatandaşın büyük zarar edeceğini söyleyen Finans Uzmanları Vatandaşın elindeki doları çıkarmalarını öğütledi.

İstanbul’da görüştüğümüz ünli finans ve yatırım uzmanları ülkenin içinde bulunduğu seçim atmosferi sebebiyle Dünyada da yukarı ivmeli Amerikan Dolarının Ülkemizde olması gerekenden fazla değer kazandığını ifade ederek Dolar alan vatandaşları uyardılar.

Doların son 1 aydır makul yükselme seviyesini  %40 dan fazla aştığını belirten uzmanlar, Doların bugünlerden sonra düşmeye başlayacağını, Değer kaybının en %30 lara ulaşmasının beklendiğini söylediler.

Ünlü yatırım uzmanı Mehmet B. İse, doların vatandaşın elinde patlayabileceğini ifade ederek, vatandaşın elindeki doları çıkararak diğer yatırım araçlarına yönelmeleri gerektiğini söyledi.

Yatırım uzmanları, doların ortalama % en az 25 değer kaybetmesinin beklendiğini, şu anda bulunan rüzgarın dinmesiyle bu kaybın %50 lere ulaşabileceğini önemle hatırlattılar.

Yatırım uzmanları bu dönemde yatırım için en güvenli aracın yeteri kadar düşmüş olan İMKB daki hisse senetleri olduğunu banka faizlerinin de izlenmesi gerektiğini belirttiler."

 

.
Kaynak: Özel Haber

Bu haber 11672 defa okunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
YUKARI