Bugun...


ÇAYKUR Türk çayının lezzeti ve hikayesi ile Finlandiya’da
ÇAYKUR, Türk çayının lezzetini ve hikayesini anlatmaya devam ediyor.

ÇAYKUR Türk çayının lezzeti ve hikayesi ile Finlandiya’da
+ -

ÇAYKUR, Türk çayının lezzetini ve hikayesini anlatmaya devam ediyor.

Yunus Emre Enstitüsü tarafından koordine edilen ve 60 ülkede toplam 135 irtibat noktasında Türk kültürünü, sanatını, dilini, tarihini ve insanını tanıtım için "Colours of Anatolia - Anadolu’nun Renkleri" etkinliği programı çerçevesinde Finlandiya’da bulunan ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu ve ÇAYKUR tanıtım TIR’ı Türk çayının lezzetini ve hikâyesini anlatmaya devam ediyor.
 
Finlandiya’da çeşitli temaslarda bulunan ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu beraberinde Eski Bayındırlık ve İskân Bakanı Faruk Nafiz Özak ve EkoAvrasya Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Erenle birlikte bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiler.
 
Finlandiya Tatar Müslümanları Merkezini Ziyaret eden Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu burada merkezin başkanı Okan Daher tarafından ağırlandı. Genel Müdür Sütlüoğlu daha sonra Türkiye’nin Helsinki Büyükelçisi Adnan Başağa’yı ziyaret etti. Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu beraberinde Eski Bayındırlık ve İskân Bakanı Faruk Nafiz Özak ve EkoAvrasya Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren’le birlikte KKTC Helsinki temsilciliğini ziyaret ettiler. Ziyarette KKTC Helsinki temsilcisi Hüsnü Duba tarafından ağırlanan heyet bir süre sohbet ettiler.
 
Ziyaretlerin sonunda Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu ziyaretlerin anısına ÇAYKUR ürünlerinden oluşan hediye paketi takdim etti.Kaynak: ajanslar

Bu haber 985 defa okunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
YUKARI