Bugun...


10 MAYIS VİZYON FİLMLERİ

10 MAYIS VİZYON FİLMLERİ
+ -

Temizlikçi (The Cleaning Lady) 


Hayatını tek başına sürdürmek zorunda olan güzellik uzmanı Alice’in evli bir adamla ilişkisi vardır ve bu ilişkisini bitirmek için çok yoğun bir çaba göstermektedir. Yaşadığı sitede temizlikçilik yapan Shelly’yi haftada iki gün kendi evine de temizliğe almaya başlar. Shelly’nin yüzü bir kaza sonucu yanmıştır. Bu gizemli kadın sadece eve değil Alice’in hayatına da girer. Hatta onun kimliğine bürünür. Bu noktadan sonra işin geri dönüşü yoktur. Jon Knautz’ın yönettiği ve Alexis Kendra, Stelio Savante, Rachel Alig ile Elizabeth Sandy rol alıyor.

 
 
Sihirli Oyuncaklar (Toys & Pets – Tea Pets) 


Küçük bir oyuncak olan Nathan, su ile temas edince rengini değişen sihirli oyuncaklardan biridir. Ancak, Nathan oyuncak ustası tarafından yapılsa da, bilinmeyen bir nedenden dolayı su ile temas edince renk değiştiremez. Neden renk değiştiremediğini anlamaya çalışan Nathan, küçük bir robot olan Timebot ile tanışır. Yeni arkadaşı ile birlikte, neden renk değiştiremediğini araştırmaya karar veren Nathan, macera ve neşe dolu bir yolculuğa koyulur.
 
 
Yuva


İlk filmi Körfez ile şehirdeki çevre felaketinin ardından, yeni bir dünyayı keşfetmeye başlayan bir adamın öyküsünü anlatan yönetmen Emre Yeksan, bu kez ormanda yaşayan bir adamı takip ediyor. Çekimleri İğneada’da yapılan film, ormanda münzevi bir hayat yaşamayı seçmiş bir adamın, şehre geri getirilmeye çalışılırken, doğanın da bu sürece müdahil olmasıyla, evrendeki yerini arayışının ilginç hikâyesini anlatıyor. Filmde Kutay Sandıkçı, Eray Cezayirlioğlu, İmren Şengel ile Okan Bozkuş rol alıyor.
 
 
Pokemon Dedektif Pikachu (Pokemon Detective Pikachu) 


Hikaye, çok başarılı dedektif Harry Goodman’ın ortadan kaybolmasıyla başlıyor. Bu da 21 yaşındaki oğlu Tim’i ne olduğunu öğrenmek üzere harekete geçiriyor. Soruşturmaya Harry’nin eski Pokemon ortağı, son derece komik, kendi içinde bir bulmaca olan sevimli dedektif Pikachu yardım ediyor. İkili, bu esrarengiz ve karmaşık gizemi çözmek için güçlerini birleştiriyor.,
 
 
Gölge Savaşçı (Ying – Shadow) 


Orta Çağ’ın bilinmeyen gizemli sırlarını gözler önüne seren film, bir kralın topraklarını koruma için yaptığı mücadelesini konu alıyor. Yönetmen, tarihin en can alıcı dönemini anlatırken seyirciyi farklı karakterlerin bakış açılarına ortak ediyor. Zhang Yimou’nun yönettiği filmde Chao Deng, Li Sun, Ryan Zheng ile Qianyuan Wang rol alıyor.
 
 
Adaletsiz (Dragged Across Concrete) 


Başrollerinde Mel Gibson ve Vince Vaughn’un yer aldığı Dragged Across Concrete, bir zanlıya uyguladıklar aşırı şiddetin görüntülerinin medyaya yansıması sonucu açığa alınan iki polisin, Brett Ridgeman ile Anthony Lurasetti’nin hikayesini anlatıyor. Ridgeman ve Lurasetti açığa alındıktan sonra parasız kaldıklarında, kendilerini hiç ummadıkları olayların içinde bulacaklar ve adalet ile suç kavramları yer değiştirecektir. Filmi S. Craig Zahler yönetti. 
 
 Kaynak: Ajans

Bu haber 804 defa okunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
YUKARI